Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd
Dongguan Habotest Enstrüman Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd

iyi kalite Dijital Pens Metre satış için
iyi kalite Dijital Pens Metre satış için
Ben sohbet şimdi

Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd
Fabrika Giriş Ofis Test ekipmanı Test ekipmanı Kalite kontrol Test ekipmanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Habotest
No. Çalışanları : 200~500
Yıl kurulan : 2016
İhracat p.c : 60% - 70%
Dongguan Habotest Instrument Technology Co, Ltd 20 yılı aşkın bir Ar-Ge ekibi, enjeksiyon kalıplama, profesyonel üretim hattı ve montaj yetenekleri ile bir yenilik odaklı teknoloji kuruluştur.

Büyüyen küresel pazar talebini karşılamak için dünya çapındaki müşteriler için Dijital Mltimeter, Dijital Pens Metre, Toprak Direnci test cihazı, İzolasyon Test Cihazı, Çevre dedektörü ve diğer tespit cihazları gibi profesyonel ve yenilikçi ölçüm ürünleri sunuyoruz, ayrıca elektronik test araçları, ölçüm çözümleri ve ODM ve OEM hizmetleri belirli müşterilere.

Habotest'in şimdi yüzün üzerinde çeşitli patenti var ve her yıl 100'den fazla yetkili patente ulaşmak için bağımsız bir inovasyon hedefi belirledi. Araştırma ve geliştirmedeki 20 yıllık endüstri deneyiminden sonra Habotest, ISO9001-2008 ve ISO / TS16949, CE, IEC güvenlik standartlarını alarak ve finansal ERP sistemlerini tanıtarak yönetim ve kalite sistemlerini standardize etti.

Tüm müşterilere kaliteli ürünler ve üstün serivice sunmak için her zaman endüstri standartlarını karşılayan ürünler üretiyoruz ve yüksek büyüme alanlarında benzersiz yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Habotest şu anda yaklaşık 5000 metrekarelik bir tesiste test sayaçları ve enstrümanlar geliştiriyor. Bu yeni tesisle Habotest, dünyadaki tüm müşterilerden ürün taleplerini tam olarak karşılayabiliyor.

Şimdi Günlük Üretim 10.000 adet üzerinde, biz başarıyla Araştırma, Geliştirme ve üretim öncü yerli işletmeler bulunmaktadır.

Ürünlerimiz endüstriyel elektronik kurulum, bakım servisinden DIY ve günlük ev ihtiyaçlarına kadar yaygın olarak kullanılmaktadır.

"Yetenek Odaklı, Teknoloji Lider, Kalite Güvencesi, Global Taahhüt" bizim ilkemizdir. Büyük bir özveri ile Optimum Test Cihazları, müşterilerin gereksinimlerini tam olarak anlamaya ve değerli müşterilerimiz için tam çözümler üretmeye hazırdır. Dünya çapındaki müşterilerimizle uzun süreli ve kazan-kazan ortaklığı kurmayı hedefliyoruz.

İletişim bilgileri
Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd

Tel: 86--769-89383525

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)